Maria Frederica Stroomberg, 18001864 (aged 63 years)

Name
Maria Frederica /Stroomberg/
Birth
Baptism
Marriage settlement
Alias
Maria Frederica Stromberg
November 9, 1833 (aged 33 years)
Marriage
Death
Source: Gelders Archief
Citation details: BS Overlijden Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Ede, archief207, inventaris­num­mer 5210, 23-02-1864, Ede, aktenummer 58
Alias
Maria Fredrica Stroberg
May 27, 1876 (12 years after death)
Source: Gelders Archief
Citation details: BS Overlijden Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Ede, archief207, inventaris­num­mer 5208, 29-05-1876, Ede, aktenummer 104
Family with parents
father
17651846
Birth: November 19, 1765 32 25 Hörste, Gutersloh, Nordrhein-Westfalen, Germany
Death: November 24, 1846Zwolle, Overijssel, Netherlands
mother
D1766 Golida Vollebregt
17661831
Birth: 1766 Overschie, Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands
Death: February 20, 1831Zwolle, Overijssel, Netherlands
Marriage Marriage1796Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
17 months
elder brother
17971845
Birth: May 25, 1797 31 31 Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
Death: May 17, 1845Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
21 months
elder sister
17991851
Birth: February 21, 1799 33 33 Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
Death: November 20, 1851Zwolle, Overijssel, Netherlands
17 months
herself
18001864
Birth: July 5, 1800 34 34 Hörste, Gutersloh, Nordrhein-Westfalen, Germany
Death: February 23, 1864Ede, Gelderland, Netherlands
19 months
younger sister
18021868
Birth: February 3, 1802 36 36 Hörste, Gutersloh, Nordrhein-Westfalen, Germany
Death: November 28, 1868Zwolle, Overijssel, Netherlands
22 months
younger brother
doopfrederikwillem1803zwolle.JPG
18031833
Birth: November 19, 1803 38 37 Zwolle, Overijssel, Netherlands
Death: November 4, 1833Zwolle, Overijssel, Netherlands
14 months
younger brother
doopcasperhendrik1804zwolle.JPG
18041835
Birth: December 30, 1804 39 38 Zwolle, Overijssel, Netherlands
Death: January 26, 1835Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
19 months
younger brother
doopbarendhendrik1806zwolle.JPG
1806
Birth: July 9, 1806 40 40 Zwolle, Overijssel, Netherlands
Mother’s family with Jan Gerrit Fredrik Wijtenduijf
stepfather
1762
Birth: 1762Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
mother
D1766 Golida Vollebregt
17661831
Birth: 1766 Overschie, Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands
Death: February 20, 1831Zwolle, Overijssel, Netherlands
Marriage Marriage1790Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
… … + Maria Frederica Stroomberg
herself
18001864
Birth: July 5, 1800 34 34 Hörste, Gutersloh, Nordrhein-Westfalen, Germany
Death: February 23, 1864Ede, Gelderland, Netherlands
son
GA 1896 akte nr 127.jpg
18281896
Birth: January 2, 1828 27 Ede, Gelderland, Netherlands
Death: May 24, 1896Ede, Gelderland, Netherlands
Family with Gijsbert Hendriksen van de Kuit
husband
18011837
Birth: August 7, 1801 40 Garderen, Barneveld, Gelderland, Netherlands
Death: May 21, 1837Utrecht, Utrecht, Netherlands
herself
18001864
Birth: July 5, 1800 34 34 Hörste, Gutersloh, Nordrhein-Westfalen, Germany
Death: February 23, 1864Ede, Gelderland, Netherlands
Marriage MarriageNovember 9, 1833Ede, Gelderland, Netherlands
14 months
daughter
18351876
Birth: January 1, 1835 33 34 Utrecht, Utrecht, Netherlands
Death: May 27, 1876Ede, Gelderland, Netherlands
Gijsbert Hendriksen van de Kuit + Evertje Petersen
husband
18011837
Birth: August 7, 1801 40 Garderen, Barneveld, Gelderland, Netherlands
Death: May 21, 1837Utrecht, Utrecht, Netherlands
husband’s wife
Marriage MarriageDecember 22, 1827Ede, Gelderland, Netherlands
Birth
Baptism
Marriage settlement
Alias
Marriage
Source: Gelders Archief
Citation details: Aktenummer: 38 Huwelijksdatum: 09-11-1833 Huwelijksplaats: Ede Bruid:Maria Frederica Stromberg Bruidegom: Gijsbert van de Kuit Moeder bruid: Golida Volbrecht Vader bruid: Johann Hermann Stromberg Moeder bruidegom: Aaltje Cornelisse Vader bruidegom: Hendrik van de Kuit Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen Inventarisnummer: 5298 Opmerking: weduwnaar van Evertje Hissink
Death
Source: Gelders Archief
Citation details: BS Overlijden Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Ede, archief207, inventaris­num­mer 5210, 23-02-1864, Ede, aktenummer 58
Alias
Source: Gelders Archief
Citation details: BS Overlijden Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen, Ede, archief207, inventaris­num­mer 5208, 29-05-1876, Ede, aktenummer 104
Shared note

Frederica is overleden op dinsdag 23 februari 1864 in Ede, ongeveer 63 jaar oud. Van het overlijden is aangifte gedaan op dinsdag 23 februari 1864 [bron: overlijdensakte 58].

Dienstmeid
Werkbode

Birth
Baptism
Marriage settlement
Alias
Marriage
Death