Genealogie van de familie Stroomberg, Admiraal, Biesbroek, Gezelle, Kisjes, Made, Maden, Steeg, Veen, Zwaal

Catharina Johanna Kotsheij1799

Name
Catharina Johanna Kotsheij
Birth June 18, 1799
Christening June 18, 1799
MarriagePieter StroombergView this family
December 7, 1823 (Age 24 years)
Birth of a son
#1
Josephus Johannes Stroomberg
December 28, 1824 (Age 25 years)
Birth of a daughter
#2
Maria Elisabeth Stroomberg
1828 (Age 28 years)
Death of a daughterMaria Elisabeth Stroomberg
November 9, 1828 (Age 29 years)
Text:
Overledene: Maria Elisabeth Stroomberg Geslacht: Vrouw Geboorteplaats: Nieuwer-Amstel Leeftijd: 10 maanden Vader: Pieter Stroomberg Geslacht: Man Moeder: Catharina Kotscher Geslacht: Vrouw Gebeurtenis: Overlijden Datum: zondag 9 november 1828 Gebeurtenisplaats: Nieuwer-Amstel Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Noord-Hollands Archief Plaats instelling: Haarlem Collectiegebied: Noord-Holland Aktenummer: 187 Registratiedatum: 11 november 1828 Akteplaats: Nieuwer-Amstel
Alias
/Catharina Johanna Kotscher/
January 1, 1838 (Age 38 years)

Death of a husbandPieter Stroomberg
January 1, 1838 (Age 38 years)
Alias
/Catharina Johanna Kobsen/
March 30, 1854 (Age 54 years)

Reference numberPieter StroombergView this family
akte 37

Marriage of a childJosephus Johannes StroombergHelena Maria CammanView this family
March 30, 1854 (Age 54 years)
Citation details: BS Huwelijk Amsterdam, 30 maart 1854, aktenummer Reg.2 fol. 56v
Marriage of a childJosephus Johannes StroombergAnna Catharina HuismanView this family
November 14, 1867 (Age 68 years)
Citation details: BS Huwelijk Nadere toegang op het huwelijks- en echtscheidingsregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam, archief 999-06, inventaris­num­mer 1867F, 14 november 1867, aktenummer 1867.991, folio f20v
Death of a sonJosephus Johannes Stroomberg
July 3, 1884 (Age 85 years)
Citation details: BS Overlijden Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam, archief 999-09, inventaris­num­mer 1884C, 3 juli 1884, aktenummer 1884.2737, folio c060
Family with parents - View this family
father
mother
herself
Family with Pieter Stroomberg - View this family
husband
herself
Marriage: December 7, 1823Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands
13 months
son
4 years
daughter
Maria Elisabeth Stroomberg
Birth: 1828 35 28Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands
Death: November 9, 1828Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands