Genealogie van de familie Stroomberg, Admiraal, Biesbroek, Gezelle, Kisjes, Made, Maden, Steeg, Veen, Zwaal

H1823 Pieter Stroomberg - Catharina Johanna Kotsheij.jpg

Pieter StroombergAge: 45 years17921838

Name
Pieter Stroomberg
Birth February 21, 1792
Christening February 21, 1792
Death of a fatherHendrik Stroomberg
February 14, 1801 (Age 8 years)
Death of a motherGeertui Schut
November 6, 1809 (Age 17 years)
MarriageCatharina Johanna KotsheijView this family
December 7, 1823 (Age 31 years)
Birth of a son
#1
Josephus Johannes Stroomberg
December 28, 1824 (Age 32 years)
Birth of a daughter
#2
Maria Elisabeth Stroomberg
1828 (Age 35 years)
Death of a daughterMaria Elisabeth Stroomberg
November 9, 1828 (Age 36 years)
Text:
Overledene: Maria Elisabeth Stroomberg Geslacht: Vrouw Geboorteplaats: Nieuwer-Amstel Leeftijd: 10 maanden Vader: Pieter Stroomberg Geslacht: Man Moeder: Catharina Kotscher Geslacht: Vrouw Gebeurtenis: Overlijden Datum: zondag 9 november 1828 Gebeurtenisplaats: Nieuwer-Amstel Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Noord-Hollands Archief Plaats instelling: Haarlem Collectiegebied: Noord-Holland Aktenummer: 187 Registratiedatum: 11 november 1828 Akteplaats: Nieuwer-Amstel
Alias
/Pieter Stroombergen/
January 1, 1838 (on the date of death)

Death January 1, 1838 (Age 45 years)
Reference numberCatharina Johanna KotsheijView this family
akte 37

Family with parents - View this family
father
mother
himself
Family with Catharina Johanna Kotsheij - View this family
himself
wife
Marriage: December 7, 1823Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands
13 months
son
4 years
daughter
Maria Elisabeth Stroomberg
Birth: 1828 35 28Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands
Death: November 9, 1828Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Netherlands

Shared note
HUWAKTE: 0037 HUWJAAR: 1823 NAAM MAN: STROOMBERGEN VOORNAAM: Pieter NAAM VROUW: KOTSCHER VOORNAAM: Catharina Joanna HUWDATUM: 07-12-1823 Tuinman
Media objectH1823 Pieter Stroomberg - Catharina Johanna Kotsheij.jpg
H1823 Pieter Stroomberg - Catharina Johanna Kotsheij.jpg
Format: image/jpeg
Image dimensions: 712 × 1,000 pixels
File size: 77 KB